Get Adobe Flash player

logotyp projekt 2018

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Karczewie w okresie od 01.08.2012 do 31.12.2012 będzie realizował projekt konkursowy pt. „Aktywizacja zawodowa młodych mieszkańców gminy Karczew poprzez uczestnictwo w kursie prawa jazdy kat. B i szkoleniach z przedsiębiorczości". Projekt jest współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII „Promocja Integracji Społecznej" Działanie 7.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji".

Głównym celem projektu jest integracja i aktywizacja 10 bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo osób z terenu gminy Karczew w wieku 18—25 lat. Rekrutacja do projektu zostanie przeprowadzona w sierpniu 2012 roku. Uczestnikami projektu mogą zostać osoby (kobiety i mężczyźni) zainteresowane założeniem własnej firmy oraz pochodzące z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Zajęcia odbywać się będą w okresie: wrzesień- grudzień 2012 r.
W projekcie przewidziano między innymi: warsztaty z przedsiębiorczości warsztaty dotyczące tworzenia biznesplanu indywidualne konsultacje z psychologiem w zakresie przewidzianym w projekcie. indywidualne konsultacje dotyczące przedsiębiorczości i tworzenia biznesplanu kurs prawa jazdy kat. B – cześć teoretyczna i praktyczna
Jednym z elementów projektu jest stworzenie przez uczestników projektu biznesplanów, z których najlepszy zostanie nagrodzony. Przewidywana nagroda za najlepszy biznesplan - to netbook z oprogramowaniem.

REKRUTACJA DO PROJEKTU od 06.08.2012 do 28. 08.2012 roku.

Informacji na temat projektu udziela pracownik MGOPS Karczew – Martyna Brojek – specjalista do spraw rekrutacji oraz koordynator projektu – Dorota Bekalska : pod numerem telefonu (22) 780-94-61 osobiście w siedzibie MGOPS Karczew ul. Warszawska 28, budynek na tyłach Poczty Polskiej (wejście od parkingu przy Urzędzie Miasta) lub e-mail : **Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.** lub **Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.**
Informacje o projekcie dostępne są też na stronie internetowej www.mgopskarczew.pl wraz z wstępną deklaracją udziału w projekcie, którą można składać osobiście bądź w formie elektronicznej (skan dokumentu).

pdfplakat projektu